جراحی زیبایی بدن

لیفت و پروتز سینه


لیفت سینه

لیفت سینه یک روش جراحی زیبایی است که با هدف بالا کشیدن و شکل دادن به سینه های افتاده یا شل انجام می شود. در این روش، پزشک با استفاده از برش های مختلف در ناحیه سینه، بافت و پوست اضافی را برمی دارد و سینه ها را در موقعیت بالاتر و طبیعی تر قرار می دهد. لیفت سینه می تواند به افرادی که به دلایل مختلف مانند سن، بارداری، شیردهی، نوسانات وزن یا عوامل ژنتیکی دچار افتادگی یا شل شدگی سینه هستند، کمک کند تا ظاهر و اعتماد به نفس خود را بهبود بخشند.

 

لیفت سینه

تفاوت لیفت سینه با پروتز سینه

لیفت سینه و پروتز سینه دو روش جراحی زیبایی هستند که با اهداف مختلف بر روی سینه ها انجام می شوند. تفاوت بین لیفت سینه و پروتز سینه عبارتند از:

هدف جراحی

هدف از لیفت سینه بالا کشیدن و شکل دادن به سینه های افتاده یا شل است، در حالی که هدف از پروتز سینه افزایش حجم، شکل و تقارن سینه ها است.

روش جراحی

روش لیفت سینه شامل برداشتن بافت و پوست اضافی از سینه ها و قرار دادن آن ها در موقعیت بالاتر و طبیعی تر است، در حالی که روش پروتز سینه شامل قرار دادن یک ماده مصنوعی به نام پروتز در زیر بافت یا عضله سینه است.

نتیجه جراحی

نتیجه لیفت سینه باعث می شود سینه ها پرتر و فرم دار تر شوند، اما اندازه کلی آن ها را افزایش نمی دهد، در حالی که نتیجه پروتز سینه باعث می شود سینه ها بزرگ تر، زیباتر و تقارن تر شوند.

پیشنهاد مشاهده :  جراحی بینی

توجه داشته باشید که انجام همزمان این دو عمل ممکن است عوارض و خطرات بیشتری را به دنبال داشته باشد و نیاز به مراقبت و دوران نقاهت بیشتری داشته باشد. برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه روش یا روش هایی برای شما مناسب است، بهتر است با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید.

 

 

بهترین پزشک برای انجام لیفت سینه

برای پیدا کردن پزشک مناسب و معتبر برای انجام لیفت سینه، شما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

  • از دوستان و آشنایان خود که تجربه جراحی لیفت سینه دارند، نظر بپرسید و از کیفیت کار و رضایتمندی آنها اطلاع پیدا کنید.
  • از اینترنت و سایت های معتبر پزشکی استفاده کنید و به نظرات و بازخوردهای دیگر بیماران توجه کنید.
  • به چندین پزشک مختلف مراجعه کنید و با آنها مشاوره داشته باشید. در مشاوره، از تجربه، مدارک، روش ها، هزینه ها، خطرات و نتایج جراحی سوال کنید و عکس های قبل و بعد از جراحی را ببینید.
  • به شخصیت، رفتار، اخلاق و حساسیت پزشک نسبت به شما توجه کنید. پزشکی را انتخاب کنید که با شما رابطه خوبی برقرار کند و به نیازها و انتظارات شما توجه داشته باشد.

 

جراحی زیبایی بدن 

پروتز سینه،لیپوماتیک،ابدومینوپلاستی

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *