سؤالات متداول

سوالات خود را بپرسید

لطفا در ابتدا سوالات و جواب های زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را در بین آنها پیدا نکردید ، از طریق فرمی که در انتهای صفحه وجود دارد سوالات خود را از ما بپرسید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید .

مدت زمان ماندگاری نتیجه عمل جراحی پروتز سینه چقدر است؟

به طور کلی، نتیجه عمل جراحی پروتز سینه بستگی به چند عامل دارد، مانند نوع و کیفیت پروتز، روش و محل قرارگیری پروتز، شکل و اندازه سینه اصلی، عوامل ژنتیکی، تغییرات وزن، بارداری و شیردهی، سن و پیری و ضربات و تصادفات. بنابراین، نمی توان یک مدت زمان دقیق برای ماندگاری نتیجه عمل جراحی پروتز سینه اعلام کرد.

اما به طور متوسط، می توان گفت که پروتز های سینه از نسل جدید، مقاوم تر و با دوام تر هستند و معمولا نیاز به تعویض ندارند، مگر اینکه مشکل خاصی ایجاد شود.

آیا امکان شیردهی بعد از جراحی لیفت سینه وجود دارد؟

هیچ تضمینی برای امکان شیردهی در خانم ها وجود ندارد، فرقی نمی کند که عمل لیفت سینه انجام داده باشید یا خیر؟ اما برخی عوامل می توانند روی شیردهی پس از جراحی لیفت سینه تأثیر داشته باشند، مانند:

  • نوع و محل برش
  • حساسیت نوک سینه
  • زمان گذشته از جراحی
چند روز بعد از جراحی لیپوماتیک می توانیم فعالیت بدنی داشته باشیم؟

یکی از مراقبت های بعد از لیپوماتیک، خودداری از فعالیت های بدنی سنگین است. پس از جراحی، باید حداقل به مدت چهار تا شش هفته از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید. فعالیت هایی همچون ورزش، بلند کردن وزنه، خم شدن و دراز کشیدن ممکن است باعث خونریزی، عفونت، لخته خون یا باز شدن زخم ها شوند.

ماندگاری چربی تزریق شده به باسن چقدر است؟

به طور کلی، نتایج تزریق چربی به باسن دائمی در نظر گرفته می شوند، اما میزان دائمی بودن آن بسته به تکنیک مورد استفاده، سازگاری بدن، محل تزریق و ... متفاوت است.

از ما بپرسید ...

آیا سوالی دارید؟


    ۱۸ − ۱۴ =