جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی یک روش زیبایی است که با تغییر شکل، اندازه و ساختار بینی، ظاهر صورت را بهبود می بخشد. این روش همچنین می تواند برای رفع مشکلات تنفسی ناشی از انحراف سپتوم یا آسیب های بینی به کار گرفته شود. جراحـی بینی معمولاً توسط یک جراح پلاستیک یا یک متخصص گوش و حلق و بینی انجام می شود.

 

"</a

چه کسانی سراغ جراحی زیبایی بینی می روند؟

اکثر افرادی که تحت عمل جراحی تغییر شکل بینی قرار می گیرند، با ظاهر بینی شان مشکل دارند و مایل هستند نسبت به ابعاد صورت خود، بینی شان را اصلاح کنند.

درصد کمتری از داوطلبان عمل زیبایی بینی بیمارانی هستند که ناراحتی های ساختاری داشته و یا بینی شان آسیب دیده است.

داوطلبان یا نامزدهای نرمال برای رینوپلاستی در سلامت عمومی قرار دارند. به عبارتی خطرات مربوط به جراحی را درک کرده و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی دارند.

بهترین سن برای عمل بینی نوجوانان به ظاهر صورت خود اهمیت زیادی می دهند. پس عجیب نیست که جراحـی بینی در میان این گروه سنی طرفداران زیادی داشته باشد. هم برای بیماران نوجوان و برای جراحان آنها مهم است که مطمئن شوند آیا تغییر شکل بینی می تواند گزینه مناسب در حوزه زیبایی باشد؟

هزینه جراحی بینی ۱۴۰۲

هزینه جراحی بینی ۱۴۰۲ به چند عامل مختلف بستگی دارد که عبارتند از:

نوع بینی

بینی ها را می توان به گوشتی، استخوانی و غضروفی تقسیم کرد. بینی های گوشتی و غضروفی به دلیل داشتن مراحل جراحی نسبتاً سخت، نیاز به هزینه زیادی دارند. در حالی که بینی های استخوانی این چنین نیستند و هزینه جـراحی آنها نسبتاً کم است.

نوع عمل ترمیمی

بعضی از جـراحی های زیبایی بینی نیاز به ترمیم دارند. اگر ترمیم را توسط پزشک مورد اعتماد خود انجام دهید، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. ولی اگر ترمیم را به پزشک دیگری بسپارید، شاید هزینه زیادتری صرف شود.

مهارت جراح

شما باید برای جـراحی زیبایی بینـی خود از یک جراح با تجربه و متخصص کمک بگیرید. جراح با تجربه دلایل مختلف دارد که هزینه بالاتر مطالبه می کند. مثلاً ممکن است تعداد زیاد جراح های با تجربه در شهر شما کم باشد و چون تقاضای زیراد است، قابل قبول است که هزینه بالاتر درخواست کنند.

محل انجام جراحی

اگر شما بینی خود را در تهران و یکی از کلینیک های بسیار معروف انجام دهید، قطعاً هزینه زیادی نسبت به انجام آن در یک شهرستان کوچک صرف خواهید کرد. بنابراین به طور قطع نمی توان گفت که هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۲ چقدر خواهد بود.

جراحی زیبایی بدن 

پروتز سینه،لیپوماتیک،ابدومینوپلاستی،جراحی بینی

۲ نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *